Merhabalar. jira ve svn gibi sistemlerde çalışan, personel üzerine assign edilen görevlerin paylaşımının yapıldığı bir service varmıdır.Var ise nasıl alabilirim.Yada böyle bir service yok ise kişinin email adresine gelen bilgiler gibi bu bilgileri email ile alabilirmiyim.Yani email e düşen bilgilendirmeleri çekebilirmiyim.Bu konu hakkında bilgisi olan var ise yardım larını bekliyorum teşşekkürler.Şunuda eklemek isterim.Svn kullanmadım git ve jira birlikte kullandım.Svn üzerindebilgisi olan var ise svn sisteminide anlatırsa daha makbul olur.

soruldu: 13 Ağu '14, 16:26

Numan's gravatar image

Numan
673101422
cevap kabul oranı: 6%


SVN sisteminin neyini anlatmamızı istiyorsun ki? Tüm dökümanlar internette var. SVN ile ilgili ne arıyorsan. İstersen şuraya bakabilirsin.

Personel üzerine assign edilen görevlerin paylaşımı derken? Belki aradığınız şey bir plugindir. Jira plugin destekleyen bir sistem. Eğer plugin yazmak istiyorsanız şuraya, yazılmış pluginlere bakmak istiyorsanız buraya bakabilirsiniz.

Sorduğunuz soru pek anlaşılır değil ama anladığım kadarıyla yardım etmeye çalıştım.

permanent link

cevaplandı: 14 Ağu '14, 19:14

kodmanyagha's gravatar image

kodmanyagha
3.6k152854
cevap kabul oranı: 17%

değiştirildi: 14 Ağu '14, 19:15

Hocam oncelikle cevap için teşekkür ederim.Svn ile ilgil açıklama derken git ve ve svn arasındaki farklar bakımından demek istemiştim.Personel uzerıne assignderken kastım su .çalışan kişi üzerine atanan iş ile ilgili json veya xml paylaşımı yapan bir sayfavarmıdır anlamında sormustum.Bir android uygulamasında ben bu bilgileri çekmeye çalışacagım.Eger bu paylaşımı yapan bir sayfa yani servisi yoksa bu ortamların maillere gelen bildirimi nasıl alabilirim.Ornek veriyorum kişinin cihazına tanımlı google hesabına jira ile açılan ticketların bildirimi düşüyor.Servis yok ise bu bilgileri alabilirmiyi

(15 Ağu '14, 03:59) Numan Numan's gravatar image
Cevabınız
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×6
×5
×4
×2
×1

Soruldu: 13 Ağu '14, 16:26

Görüntüleme: 616 kez

Son güncelleme: 15 Ağu '14, 03:59

powered by BitNami OSQA