selamün aleyküm kardeşlerim . bir sorum vardı ben shutter stockdan 30 tane civarı vektorel psd veya ai formatında görsel indirmek istiyorum bu konuda üyeliklere baktım standar üyeliklerde 49 dolarlık 5 indirme yazan bir yer buldum.fakat merak ettiğim bu beş indirme acaba günlük 5 dosyamı indire biliyoruz . bu 49 dolar 1 aylık ücretimi ve dahası istediğimiz psd veya ai dosyasını indire biliyormuyuz benim işime gelen günlük aylık 49 dolar olsun günlükde 5 dosyaya müsade etsın zaten aylık 150 dosya eder beni fazlasıyla karşılar. . yani üyeliği aldıkdan sonra filtre koyarlarsa kötü olur . 49 dolarlık üyeliğin yanındada şunu yazmışlar Çizimlerin yanı sıra mevcut 4 JPEG boyutundan birini indirebilirsiniz. yani buda galiba tüm psd leri indirebileceğimi söylüyor bu konuda bilgisi olan kardeşler varsa bilgilendirirlerse sevınırım malum ing olmadığı için soramıyorumda.

not:asla shutterstockla ilgili ücretsiz dosya vs talebim yoktur sadece bilgi istiyorum.yasal olarak ücretiyle zaten alıcam.

soruldu: 12 Oca '15, 10:02

muhammed's gravatar image

muhammed
176141621
cevap kabul oranı: 0%

Üyelik satin almadan önce ticari ve kisisel projelerde kullanimi tamamen ücretsiz olan resimleri incelemeni tavsiye ederim.

http://thestocks.im/

(12 Oca '15, 14:19) CemIkta ♦ CemIkta's gravatar image

sevgili cem ben web template lazım psd veya ai anldın değilmi.benim begendıklerimin çoğu paralı yani üyelik istiyo

(12 Oca '15, 15:13) muhammed muhammed's gravatar image

49 dolarlık çözüm aylık üyelik istemeyip sadece 5 görsel indirmek isteyenler için gibi görünüyor. Yani günlük değil, toplamda 5 görsel indirme hakkınız var. Günlük 25 görsel hakkıyla 1 aylık üyelik 249 dolar seviyesinde. Sürekli alıcı değilseniz http://market.envato.com/ adresine de bakabilirsiniz.

(12 Oca '15, 15:28) ersinyildiz ersinyildiz's gravatar image

teşekkürler sevgili yatagan . yani 49 dolar bi sefer için en azından benim cebim açısından biraz fazla geldi.firma olsam zaten heralde grafıker tutardım :)) tesekkürler burayada bakıyım burası tekıl gibi.

(12 Oca '15, 15:35) muhammed muhammed's gravatar image
Bu soruya ilk cevap veren sen ol!
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×5
×4
×1
×1
×1

Soruldu: 12 Oca '15, 10:02

Görüntüleme: 410 kez

Son güncelleme: 12 Oca '15, 15:35

powered by BitNami OSQA