Yaklaşık 200 tablosu olan bir php+mysql projem var. Bunu kullanan yaklaşık 50 müşteri için kurulumu olacak(varsayım), her müşteri şirketi içerisinde ortalama 15-20 kişi kullanıyor. Her müşteri için kendisine özel domaine uygulamayı kuracağım.

Aradığım serverın misal x sayısından fazla mysql bağlantısı olduğu zaman suspend etmemeli,habire güvenliği bahane edip ip bloklamamalı(tabi gerekli güvenlik olacak). Bunları söylememin nedeni daha önce kullandığım hosting de yaşadağım sorunlar genelde bu oluyordu. Mesela localimdeki sql yöneticisinden remote mysql bağlantısı yapıyorum kısa süre sonra IP mi blokluyor vs vs. Tabi aynı zamanda hızlı olmalı. Fiyat olarak ne çok yüksek ne çok ucuz birşey olsun, orta seviyede bir hosting paketi olsun. Kısaca az sorun yaşayacağım, hızlı güvenli bir hosting arıyorum.

Reseller mi veya daha başka ne vardır bu konulara tam hakim değilim, nasıl bir paket almalıyım? Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

soruldu: 04 Şub '15, 12:09

alexander's gravatar image

alexander
185172023
cevap kabul oranı: 33%


Uygulamada yada ortamda(network hariç) oluşabilecek herhangi bir probleme anlık müdahele etmek istiyorsanız, sunucu kiralamalısınız. LAMP stack olan hazır bir server ve CPanel ile rahatça domain/mail/dns gibi servisleri yönetebilirsiniz.

benim uygun bulduğum ama sunucuları kapış kapış giden bir yer kimsufi.com :) fatura ve kimliğinizi tarattırıp mail paylaşırsanız, türkiye'den %20 olan vergiyi almıyor.

permanent link

cevaplandı: 04 Şub '15, 13:41

Turgay%20Can's gravatar image

Turgay Can
8.4k63999
cevap kabul oranı: 18%

Cevabınız
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×172
×18
×3

Soruldu: 04 Şub '15, 12:09

Görüntüleme: 670 kez

Son güncelleme: 06 Şub '15, 06:44

powered by BitNami OSQA