Merhabalar ;

Sorum biraz diğer sorulardan farklı gelecek. Sınava hazırlanıyorum ve yazılım konularına pek fazla takip edemiyorum ve bazen güncel kod yazamıyorum . Güncel koddan kastım kendimi geliştiremiyorum .Yazılımla ilgilenmeyi çok seviyorum ama dgs sınavına hazırlanıyorum . Bende şöyle düşündüm . Haftanın 1 günü sadece yazılım ile ilgileniyim ve buna vakit ayırayım diyorum ve kod yazma alışkanlığımı devam ettireyim ve bu sayede unutmamış olurum . Sizce bunu nasıl yapmalıyım . Umarım cevaplarsınız . Teşekkür ederim .

soruldu: 10 Eki '15, 16:52

cagrik's gravatar image

cagrik
108912
cevap kabul oranı: 0%

1

Şimdi buraya çoğu kişi aman şöyle çalış böyle çalış bir sürü şey yazacak. Ama beni dinlersen, bence herşeyi sınavdan sonraya ertele. Çünkü şuan senin için en mühim olan konu: sınavı kazanmak!. Sınavı kazandıktan sonra zaten üniversitede bolca vaktin olacak. O zaman kaldığın yerden devam edersin. Tabiki bunlar benim düşüncelerim. Yine de sen bilirsin.

(10 Eki '15, 17:17) emrecan-oztas emrecan-oztas's gravatar image

Önce okuluna ve sinavlarina konsantre olmalisin. Yazilima harcadigin vakit sinavlarini gecmene yardimi olmaz. Yazilim konusunda ögrendiklerini zaten pratik yapmadigin sürece tekrar unutacaksin. Tam anlamiyla yazilimla hasir nesir olmak icin yazilim projelerine dahil olman gerekiyor. Senin simdiki ugrasin hobi seviyesinde ve ciddi bir proje cikaramayacagin icin ögrendiklerin de o seviye de kalacak.

permanent link

cevaplandı: 11 Eki '15, 03:03

%C3%B6zcanacar's gravatar image

özcanacar ♦♦
17.3k59184183
cevap kabul oranı: 52%

Aynı durumu yıllar önce üniversite sınavına hazırlanırken bende yaşamıştım,bilgisayarı sadece soru çözümü konu anlatımı izlemek için kullandım diğer zamanlarda açmadım ders çalıştım şu anda hiç pişman değilim 1 yıl kaybettiysem 5 yıl kazandım şimdi her günüm boş merak ettiğim her konuyu öğrenmek için zaman sıkıntısı çekmiyorum başka bir işimde olmuyor hatta işin bu oluyor.Yani işin özü benim tavsiyem ders çalış,sevsekte sevmesekte eğitim sistemi bunu gerektiriyor oyunu kurallarına göre oynamak istiyorsan tabi.

permanent link

cevaplandı: 11 Eki '15, 08:00

meSutPiskin's gravatar image

meSutPiskin
3456611
cevap kabul oranı: 23%

Cevabınız
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×69

Soruldu: 10 Eki '15, 16:52

Görüntüleme: 445 kez

Son güncelleme: 11 Eki '15, 08:00

powered by BitNami OSQA