merhabalar arkadaşlar .bir uygulama yapıcamda tam olarak nasıl yapıcam anlıyamadım. uygulama= programımız iki bölmeden oluşucak sol kısımda tıklanabilir yazılar olucak bunlara tıklanılınca video klasörümüzdeki ilgili video programımızın ikinci bölmesinde gösterilicek.uygulama genel hatları ile bu.

sorularım -ben videoları c# ile nasıl convert edebilirim.daha doğrusu videoyu güvenlik açısından komple formatınımı değiştirmeliyim yoksa uzantısı yeterlimi. -formatını değiştirdiğim bir videoyu örneğin açılış.mp4 - convert hali:açılış.hgf bunu programımızda tıklanabilir alandan çağırınca nasıl okunabilir izlenebilir yapıcaz. -ayrıyetten bu videoların hepsi özel bir şifreleme yazılımı ile şifrelenecek ve bizim ana programımız olan exe mizde şifrelenecek.şifreleme yazılımlarını biliyorum orda sorun yok sadece bu videoları ben ayrı ayrı tektek şirelediğimde bir sorun çıkarmı zaten bunlar video diye bir klasörde tutulucak .exeyide programı çıktısını aldıktan sonra şifrelicem . -veritabanı hangi stunlardan oluşmalı çünkü aktif, pasif,sistem numarası gibi özellıkleri olucak. - ve son olarak camtasia ve benzeri yazılımları engellemem lazım .

yardımlarınız için çok çok teşekkürb ederim nasıl yol izlicemi bilmiyorum.

soruldu: 15 Nis '16, 11:18

muhammed's gravatar image

muhammed
176141621
cevap kabul oranı: 0%

değiştirildi: 15 Nis '16, 11:21

Bence sifreleme isine kafayi takma. Eger senin program sifreyi cozebiliyorsa, kafayi takan herkes cozebilir demektir. Zaten bu is mumkun olsaydi, dizi/film izleme siteleri olmazdi.

(15 Nis '16, 13:09) NoName NoName's gravatar image
Bu soruya ilk cevap veren sen ol!
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×69
×2

Soruldu: 15 Nis '16, 11:18

Görüntüleme: 220 kez

Son güncelleme: 15 Nis '16, 13:09

powered by BitNami OSQA