Kendi kendime hızlı ilerlediğimi düşünüyorum kendimi dizginlemek amaçlı bide önümde çok framework var kafamdaki soru işaretlerine cevap bulmak için bu soruyu soruyorum durumum şu :

JSP Ve Servlette çok olamasa az çok uğraştım bi eğitim seti bitirdim kendim bi kaç örnek çözdüm sonra jsf zıpladım bana daha güzel geldi bi eğitim seti bitirdikten sonra jsfnin tüm özelliklerini kullanarak(Gördüğüm tüm özelliklerini) ingilizce eğitimimde yardımcı olacak bi uygulama geliştirdim (uygulama kullanışlı şuan kelime ezberlemek için kullanıyorum) . artık spring mvc geçmek istiyorum ve springin temeline geçtim annotation tarzı temel şeyleri öğrendim hızımı alamayıp şuan spring mvc ye geçmek istiyorum ki acınası bi durumdayım html ve css ve javascripti çok temel düzeyde biliyorum html tabi biraz daha fazla sizce ne yapmaylıyım soru bi hayli dağıldı . Yani bu bilgi ile spring mvc geçiyim mi ? yoksa daha öğrenmen gereken çok şey var ilk şu alanları öğren dediğiniz birşey var mı ?

soruldu: 13 May '16, 10:14

Qmer05's gravatar image

Qmer05
20552035
cevap kabul oranı: 0%

bende yolun başında sayılırım ama, sana önerim ilk olarak core spring öğrenmen .injavawetrust.com 'da ayrıntılı olarak temeli vermiş.bu aşamadan sonra geçiş daha iyi olur kanımca.

(21 May '16, 19:02) seyid21 seyid21's gravatar image
1

Özcan hocamızın oldukça güzel bir e-kitabı var Spring ile ilgili. Almadıysan kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca web ile bir gelecek düşünüyorsan; Html-Javascript-Css üçlüsünden kaçışın yok. Onlara da ağırlık vermende fayda var. http://www.pratikprogramci.com/urun/pratik-spring-core-ozcan-acar/

(21 May '16, 19:11) acemi acemi's gravatar image
Bu soruya ilk cevap veren sen ol!
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×1,103
×43

Soruldu: 13 May '16, 10:14

Görüntüleme: 303 kez

Son güncelleme: 21 May '16, 19:11

powered by BitNami OSQA