Selamlar, bir süredir üzerinde çalıştığım php framework'ü yayına almış bulunuyorum. Framework'ten reklam yada ücret gibi hiç bir maddi beklentim bulunmamaktadır. https://github.com/Social13/Social13-Php-Framework adresinden framework'ü inceleyebilirsiniz. İnceleyip, hatta mümkünse test edip fikirlerinizi buradan belirtirseniz memnun olurum.

İyi günler, iyi çalışmalar..

*** Yakında bir çok yeni özellikle birlikte v0.2 beta sürümünü çıkaracağım. Eklense iyi olur dediğiniz özellikler, kütüphaneler ve kullanımları belirtirseniz sevinirim. Yeni fikirler veren ve framework'ün gelişmesine katkı sağlayan herkesin adını verdikleri fikirlerle birlikte (hatta varsa adlarına açılmış internet siteleriyle) ileride açacağım dokumantasyon sitesinde yayınlayacağım (isterlerse tabi).

soruldu: 26 Eki '16, 03:43

Social13's gravatar image

Social13
753
cevap kabul oranı: 0%

Başarılı. Müsait olduğumda inceleyeceğim.

(27 Eki '16, 05:54) kodmanyagha kodmanyagha's gravatar image

Sağolun, yorumlarınızı bekliyorum.

(27 Eki '16, 12:13) Social13 Social13's gravatar image

Selamlar, v0.2 beta sürümünü yayınlamış bulunuyorum. Dokumantasyon güncellendi, yeni kullanım detaylarını ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz. Changelog dosyasından da kabaca nelerin değiştiğini görebilirsiniz.

permanent link

cevaplandı: 26 Kas '16, 15:36

Social13's gravatar image

Social13
753
cevap kabul oranı: 0%

aslında burası "uygulama tanıtım" yeri değil. bu yüzden kapatılması gerekiyor bu soru ama hevesini kırmamak için kapatmayacağım. uygulamanı tanıtmak için birsürü mecra var. bazı webmaster sitelerinde, dizinlerde filan yayınlayabilirsin. hatta bu script için küçük bir websitesi yapıp arama motorlarına indexlettirirsen daha çok kişiye ulaştırabilirsin. takıldığın yerde soruları buraya sorabilirsin. iyi çalışmaarl.

(27 Kas '16, 09:46) kodmanyagha kodmanyagha's gravatar image

Benim için heveslenme gibi bir durum söz konusu değil, ilk mesajda da belirttiğim gibi her hangi bir beklentim yok. Kapatılması gerekiyorsa kapatınız.

(27 Kas '16, 10:28) Social13 Social13's gravatar image

Bence böyle bir şeyler üreten hocalarımız desteklenmeli. Ne demek ' burası uygulama tanıtım yeri değil ' ? Burada yazılımcı olamaya hazırlanan bir çok arkadaşımız var. Eminim bu destekler , onlara da yol olacaktır. Yazılıma farklı bakış açılarıyla bakıp , kendi frameworklerini yazacaklardır. Bu tür üretkenlikler de onları yani bizi daha iyi yazılımcı yapacaktır.

desteklenmeli ve gösterilmeli.

(27 Kas '16, 10:47) Qmer05 Qmer05's gravatar image
Cevabınız
toggle preview

Bu soruyu takip et

E-Posta üzerinden:

Üyelik girişi yaptıktan sonra abonelik işlemlerini yapabilirsiniz

RSS üzerinden:

Cevaplar

Cevaplar ve Yorumlar

Yazı Formatlama

  • *italic* ya da _italic_
  • **bold** ya da __bold__
  • link:[text](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt text](/path/img.jpg "başlık")
  • liste: 1. Foo 2. Bar
  • temel HTML etiketleri de kullanılabilir

Bu sorunun etiketleri:

×172
×23
×1

Soruldu: 26 Eki '16, 03:43

Görüntüleme: 166 kez

Son güncelleme: 27 Kas '16, 10:51

powered by BitNami OSQA